6-týždňový program na chudnutie

75,00 

Program na chudnutie je komplexným balíkom, ktorý sa ALL INCLUSIVE postará o vašu úspešnú životnú premenu.

Obsahuje mnoho materiálov pre edukáciu v oblasti zdravej výživy spracovaných vo video aj textovom formáte.

Samozrejmou súčasťou je samotný jedálniček na mieru vypočítaný podľa vašich požiadaviek, individualít a preferovaných jedál.

Neodmysliteľnou súčasťou tohto programu je aj pravidelná telefonická komunikácia s odborníkom na výživu.

Popis

Program na chudnutie je komplexným balíkom, ktorý sa ALL INCLUSIVE postará o vašu úspešnú životnú premenu.


Obsahuje mnoho materiálov pre edukáciu v oblasti zdravej výživy spracovaných vo video aj textovom formáte:

 

  • Rozsiahly spoznávací dotazník s vysvetľovacím videom
  • 5 KROKOVÝ SYSTÉM: Ako postupne a trvalo zmeniť životný štýl (Video + PDF)
  • Nutričné tabuľky s automatickým výpočtom (Na stiahnutie + Video vysvetlenie)
  • Ako urýchliť proces a dosahovať výsledky 2x rýchlejšie (Video + PDF)
  • Ako sa vyhnúť jo-jo efektu a nájsť slobodu v zdravom stravovaní (Video + PDF)

Samozrejmou súčasťou je samotný jedálniček na mieru vypočítaný podľa vašich požiadaviek, individualít a preferovaných jedál:

 

  • Individuálny jedálniček podľa požiadaviek klienta
  • Progress Check
  • Hĺbkové vysvetlenie práce s jedálničkom (Video + PDF))

Neodmysliteľnou súčasťou tohto programu je aj pravidelná telefonická komunikácia s odborníkom na výživu:

 

  • Telefonická konzultácia s odborníkom na usmernenie pred začiatkom premeny
  • Záverečná telefonická konzultácia s odborníkom

program_na_chudnutie


TAKTO BUDE PREBIEHAŤ NAŠA SPOLUPRÁCA:

1.) Spoznávací dotazník…

Po úspešne uhradenej objednávke v akciovej cene vám bude na e-mail doručený špeciálny odkaz, kde na vás bude čakať spoznávací dotazník. Vďaka spoznávaciemu dotazníku sa dozvieme všetky potrebné informácie pre vypracovanie jedálnička na mieru. Nemusíte sa báť. K spoznávaciemu dotazníku je priložený video-návod „ako ho správne vyplniť“.

 

2.) Prvé bonusy prídu takmer okamžite…

Deň po vyplnení spoznávacieho dotazníka vám bude doručený prvý prémiový obsah. Bude na vás čakať video na tému „5 KROKOVÝ SYSTÉM: Ako postupne a trvalo zmeniť životný štýl“. K tomuto videu bude priložený PDF dokument, ktorý obsahuje do hĺbky rozpísané poznámky k téme vo videu. Na ďalší deň vám budú doručené Nutričné tabuľky s automatickým výpočtom, tiež vrátane vysvetľovacieho videa.

 

3.)„Hlavný chod“: Jedálniček na mieru…

Jedálniček na mieru bude doručený do 14 dní od vyplnenia spoznávacieho dotazníka. Väčšinou to však býva skôr. Jedálniček na mieru bude doručený spolu s PDF dokumentom „Progress Check“, v ktorom budú v prehľadnej tabuľke rozpísané telesné miery a hmotnosť zo spoznávacieho dotazníka. Súčasťou jedálnička na mieru bude aj detailné vysvetlenie správneho pochopenia jedálnička a práce s ním v rozsiahlom videu, aj ako dokument v PDF formáte.

 

4.) Prvá telefonická konzultácia…

Pre absolútnu istotu správneho pochopenia jedálnička na mieru vám príde výzva na registráciu a využitie telefonickej konzultácie s odborníkom na výživu. Termín konzultácie bude prispôsobený vašim časovým požiadavkám a bude trvať približne 30 minút. Počas tejto telefonickej konzultácie vám budú zodpovedané všetky otázky, ktoré položíte. Je v našom záujme aby ste svojmu jedálničku na 100% rozumeli a dodržovali ho správne.

 

5.) Ďalšie dva bonusy…

20 dní od dňa vyplnenia spoznávacieho dotazníka vám bude doručený ďalší bonus na tému „Ako sa dá chudnúť rýchlejšie?“. Jeho súčasťou bude tak, ako pri predošlých bonusoch, video a textový dokument PDF. O ďalších 10 dní (takže 30 dní od dňa vyplnenia spoznávacieho dotazníka) vám bude doručený štvrtý bonus na tému „Ako sa vyhnúť jo-jo efektu a nájsť slobodu v zdravom stravovaní“ v rovnakých formátoch (video + PDF).

 

6.) VEĽKÉ FINÁLE: Kontrola výsledkov a ďalšia telefonická konzultácia…

45 dní od dňa vyplnenia spoznávacieho dotazníka vám príde výzva, aby ste skontrolovali svoju aktuálnu hmotnosť a zmerali sa. Tieto výsledky nám potom odošlete pomocou formuláru na kontrolu výsledkov, ktorý vám bude doručený vo výzve na kontrolu. Po odoslaní kontroly výsledkov vám znova potvrdíme termín telefonickej konzultácie, na ktorej do hĺbky rozoberieme dosiahnuté výsledky a zodpovedne nastavíme ďalší postup.