3 dôvody, prečo sme založili V.I.P. Telegram skupinu. A prečo by ste tam mali byť aj vy.

Žijeme v dobe informačného chaosu. Najskôr je ťažké nájsť relevantný zdroj informácií a potom je zas náročné pravidelne tieto informácie sledovať. To je hlavný dôvod, prečo sme sa rozhodli založiť V.I.P. Telegram skupinu.

telegram

Aplikácia Telegram je podobná ako napríklad Whatsapp alebo Viber, kde si ľudia medzi sebou súkromne alebo skupinovo píšu správy, telefonujú a komunikujú…

Výhodou Telegramu je, že umožňuje vytvárať tzv. “Channel” (po slovensky: kanál).

To je priestor, kde môže písať správy, posielať fotografie, videá a ďalší obsah iba ten človek, ktorý ho založil. Takže žiadny zo sledujúcich nepíšu správy (iba zakladajúci člen – JA – Váš tréner).

Výhodou tejto aplikácie oproti ostatným komunikačným je hlavne neobmedzené množstvo ľudí v už spomínaných kanáloch. Kdežto napríklad na whatsappe je to len niečo cez 200 ľudí. Je to teda jeden z hlavných dôvodov, prečo sme sa rozhodli práve pre túto aplikáciu.

Čo to znamená?

✅ Žiadny informačný chaos. Informácie iba priamo od vášho trénera.

✅ Každý nový obsah vám príde ako upozornenie na telefón a tak nič nezmeškáte.

Prednostný prístup ku všetkému novému, k hodnotným informáciám – aj k takým, ktoré nebudú nikde inde zverejnené.

chuchu obal 1

Potrebujete schudnúť?

Získajte exkluzívny prístup k overenému a funkčnému návodu na chudnutie, vďaka ktorému dokážete aj vy čo najrýchlejšie a najjednoduchšie získať vysnívanú postavu.

Viac informácií

Nemám Telegram. Ako sa tam dostanem?

1️⃣ Samozrejme, treba mať nainštalovanú a aktivovanú aplikáciu Telegram na svojom telefóne. (adresy na stiahnutie aplikácie do svojho telefónu: tu, pokiaľ máte Android / tu, pokiaľ máte iPhone)

2️⃣ Kliknete na tento odkaz 👉 https://t.me/sssilnejsi a otvorí sa vám náš “Kanál” priamo v aplikácií Telegram.

3️⃣ Kliknite v spodnej časti obrazovky na tlačidlo “Join”.

🥳 Hotovo!

Ste tam. Teraz vám každá správa odo mňa príde priamo na telefón.

V Telegrame budem zdieľať rôzne zaujímavosti a budem sa sústrediť na to, aby obsah nebol otravný ale bol prioritne náučný a motivačný.

Prečo by ste tam mali byť aj vy?

3 hlavné dôvody som už spomenul vyššie. A teda…

Získate prístup k motivácií a novým vedomostiam bez informačného chaosu.

Nemusíte nový obsah hľadať, pretože vám príde zdarma na mobil.

Prednostný prístup k informáciám, z ktorých niektoré budú zverejnené len tam.

Sú tu však ešte minimálne ďalšie 2 dôvody:

Za prvé: Ak budeme spúšťať predaj akéhokoľvek nového produktu / služby, alebo budeme pripravovať zľavy, ľudia v skupine na Telegrame budú informovaní o niekoľko dní skôr ako široká verejnosť.

Za druhé: Budeme mať k sebe bližšie. Ako tréner tam zazdieľam nielen rôzne vedomosti a skúsenosti, ktoré vám môžu pomôcť, ale zároveň svoje postrehy, myšlienky, inšpirácie a motivačné zmienky. Spoznáte kus mojich myšlienok.

Tak čo, pridáte sa k nám?

P.S.: Tlačidlo pod týmto textom vám bude fungovať iba v prípade, že už máte túto aplikáciu nainštalovanú. Ak ju ešte stále nemáte, odkaz na inštaláciu nájdete vyššie v tomto článku.

4.8/5 - (15 votes)
článok blog