rýchle a zdravé chudnutie

Rýchle a zdravé chudnutie? Ako začať jednoducho a efektívne?

Existuje absolútne jednoduchý, vedeckým výskumom overený systém, ktorý ti napovie: Ako rýchlo schudnúť?. Nemusíš nič uberať. Práve naopak. Pridať. Predstavím ti rýchle a zdravé chudnutie

Už vieš, že keď chceš schudnúť, musíš mať v prvom rade nastavený optimálny a Tebe prispôsobený stravovací plán. Bez toho to jednoducho fungovať nebude. Chudnutie a stravovanie spolu tak úzko súvisí ako potrebnosť muža a ženy na splodenie dieťaťa.

rýchle a zdravé chudnutie

Rýchle a zdravé chudnutie?

Predtým ako budeš chcieť svoje chudnutie urýchliť, tak najskôr znormalizuj obsah svojej chladničky.

Ak ku svojmu optimálnemu stravovaniu pridáš cvičenie, máš obrovský predpoklad k úspechu.

To sú dva základné body.


Sú pre vás tieto premeny inšpirujúce?

Ak áno, toto by ste určite mali vidieť:

Viac informácií

Ale…

Stále sa to dá vylepšiť. Vylepšiť malými drobnosťami, ktoré možno doteraz neboli vidieť. Takže…

Ako nastaviť organizmus na rýchle a zdravé chudnutie?

Môžeš držať 100% nastavenú diétu, môžeš sa hodiny potiť vo fitku svojim kardio tréningom… a stále z toho môžeš vyťažiť viac bez akejkoľvek námahy navyše.

Štúdie totiž dokázali, že:

  • Vždy, keď vypiješ pohár vody, tak nakopneš svoj metabolizmus na najbližšiu 1hodinu až 1 hodinu a 30 minút. (zdroj 1, zdroj 2)
  • Ľudia, ktorí vypijú 30 minút pred každým jedlom 500ml čistej vody schudli počas výskumu o 44% viac ako ľudia, ktorí vodu nevypili. (zdroj 3)

Vidíš? Tak málo snahy stačí na rýchle a zdravé chudnutie.

Keď už sme pri tom, dám Ti jednu radu zdarma na chudnutie. Túto radu posielam svojim klientom hneď v prvom e-maile, keď začneme spoluprácu:

Uvedom si dôležitú vec. Ráno Ti zazvoní budík a Ty sa preberieš, začne fungovať Tvoj mozog. To ale neznamená, že metabolizmus nezostal v spánkovom režime a pre správne fungovanie Tela jednoducho musíš nakopnúť aj ten… a nie, nemusia to byť raňajky. Dá sa fungovať aj s „oddialenými“ raňajkami.

Priprav si večer pred spaním odšťavený citrón s čistou vodou a ráno vypi do prvej hodiny po zobudení 500ml takéhoto nápoja (nedávaj ho na noc do chladničky!).

Malý krok pre Teba, ale veľký pre chudnutie 🙂

Zistite, ako schudnúť:

Urobte si Test Nutričnej Optimalizácie teraz hneď zdarma a získajte osvedčené know-how.